Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emine Aydın

EMİNE AYDIN

Yatırım uzmanı Emine Aydın, giyim tarzındaki iddiasını kanıtlamak için yarışmaya katılmış...

Emine Aydın Videoları

Yorumlar | 6
üye profil
ASK BEYAZDIR EMINEDIR TUM YUREKLERDE SVDA 1 yıl önce
YARATICI YAPICI SAMIMI ICTEN DERIN VE UFUK ACICI DUYGU VE DUSUNCE ILE SESSIZ SAKIN SAYGILI VE DUSUNCELI BU OZELLIKLER SIZE GUZEL BIR KISILIK KAZANDIRIYOR DUNYANIN EN ANLAMLI VE GUZEL GIYINEN GUZEL KONUSAN BILGILI VE KULTURLU YATIRIMCI VE INOVATIF YANI YENILIKCI OLAN DUNYANIN EN IYI DUNYANIN EN GUZEL DUNYANIN EN AKILLI DUNYANIN EN IYI YONETIM BILINCI VE SORUMLULUK DUYGUSU ILE HAREKET EDEN GONUL TAHTIMIN ESSIZ SULTANI FIRST LADY PRENSES IKONCAN MELEK GELECEGIN YATIRIMCISI VE ANLAMLI INSANINA SVDA
Levent 1 yıl önce
Sabır, olgunluk ve zerafette birincisin. Umarım yarışmacı arkadaşların kıymetini bilir ve ömür boyu arkadaş kalırsınız. Çok şey kazanırlar.
Banu şengeldi 1 yıl önce
Zarif, güzel, boy pos endam on numara, ne giyse yakışıyor, jüri bazen daha çok onlara prim yaptıranlara tarz verse de, sen gerçekten güzel giyiniyorsun, sakin temiz stilin var .. şansın bol olsun. bahar gibi simay gibi her lafa atlayanlarla fazla diyaloğa girme, onlar kamera önünde olmaya alışmışlar, kamera hep onları takip etsin istiyorlar, kötü ve hep aynı da olsalar tarz alıyorlar, ama sen kendini bozma..
Merve 1 yıl önce
Geldiğinden beri seni hiç sevmiyorum. Ayrıca sesin kulaklarımı tırmalıyor. Sürekli kavga içerisindesin. Bunu ekrana daha fazla çıkmak için yaptığını düşünüyorum. Kendini diğer yarışmacılardan daha iyi daha özgüvenli görüyorsun ama aslında hiç de öyle değil. Bil istedim.
mehmeeet 2 yıl önce
konuşma ve tavırlarınla diğer yarışmacılardan ayrılıyorsun. Ancak anlamsız bir şekilde ağzı devamlı acık duranlarla ağız dalaşına girerek kendi asaletini kaybetme, dik dur. Jüri karşısında kendine hakaret vari sözler söyletmemeni dilerim. rnJüride bir tane otorite var Nur Yerlitaş yorumlarını dinlemeni isterim. Diğerleri mankenlikten, berberlikten gelme
Nur 2 yıl önce
asaletli bir kiz,konusmasini bilen!sesinin tonundan anlasiliyor zaten!